حضور ۲۶۸ زوج استاد دانشگاه در مراسم ازدواج دانشجویی

دبیر بیست و یکمین مراسم ازدواج دانشجویی گفت: ۲۰ هزار و ۴۵۸ زوج دانشجو و ۲۶۸ زوج از اساتید در این دوره ثبت نام کردند.

به گزارش زنان خبر،حجت الاسلام محمد خادمی  گفت: با اشاره آخرین وضعیت اعزام زوج های دانشجو به مشهد مقدس گفت: تا امروز ۲۰ هزار و ۴۵۸ زوج درسامانه بیست و یکمین مراسم ازدواج دانشجویی ثبت نام کردند.

وی ادامه داد: از این تعداد ۲۶۸ زوج از اساتید دانشگاه هستند، که در این دوره ثبت نام کردند، از تعداد  کل ثبت نام کنندگان، ۱۱ هزار و ۸۶۲ زوج برای تشرف به مشهد مقدس ثبت نام کرده و ۱۰ هزارو ۱۰۴ زوج نیز تا امروز به مشهد مقدس مشرف شده اند.

دبیر بیست و یکمین مراسم ازدواج دانشجویی ادامه داد: فردا شانزدهمین و آخرین کاروان زوج های دانشجو به مشهد مقدس اعزام می شوند و فرایند بیست و یکمین مراسم ازدواج دانشجویی به پایان می رسد.

وی خاطرنشان کرد:  البته پیش بینی های صورت گرفته تا زوج های دانشجوی واجد شرایط و جامانده امسال، سال آینده با زوج های دانشجوی سال آینده به مشهد مقدس اعزام شوند.

خادمی گفت: علاوه بر۲۰ هزار و ۴۵۸ زوج، برای تقریبا ۸ هزار و ۳۹۴ زوج دانشجو که از سال گذشته جا مانده بودند نیز فرصت و امکان اعزام دراین دوره فراهم شد.

وی خاطر نشان کرد: در این دوره دانشجویان تحت پوشش وزارت علوم، ۷ هزار و ۵۳۰ زوج، دانشگاه آزاد ۴ هزار و ۷۷۷ زوج، دانشگاه پیام نور ۲ هزار و ۹۰۸ زوج، وزارت بهداشت ۲ هزار و ۱۱۷ زوج، دانشگاه فرهنگیان یک هزار و ۱۵۳ زوج، دانشگاه غیرانتفاعی یک هزار و ۷۸ زوج و دانشگاه علمی و کاربردی ۸۹۵ زوج ثبت نام کردند.

مهر

انتهای متن/*