حضور پرشور نوجوانان در مراسم روز ۱۳ آبان/ موشک بالستیک مهمان ویژه راهپیمایی امروز/ شمخانی از بدعهدی‌های آمریکا گفت

ویژه برنامه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، همزمان با سراسر کشور، در تهران با حضور دانش آموزان و دانشجویان آغاز شد.

به گزارش زنان خبر، مراسم سی‌وهشتمین سالروز گرامیداشت ۱۳ آبان دقایقی پیش همزمان با تهران با حضور دانش‌آموزان و اقشار مختلف مردم در سراسر کشور در حال برگزاری است.۱۳ آبان در تقویم جمهوری اسلامی ایران به عنوان سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام(ره) «روز ملی مبارزه با استکبار» نامگذاری شده و تبعید حضرت امام(ره) و همچنین شهادت جمعی از دانش‌آموزان نیز از جمله مناسبت‌های این روز است.

* قرار است در این مراسم علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی نیز پیرامون بدعهدی‌ها و نقض عهدهای آمریکایی‌ها سخنرانی کند.

* موشک بالستیک قدر در محل برگزاری مراسم بزرگداشت یوم‌الله ۱۳ آبان در مقابل لانه جاسوسی استقرار یافت.

فیلم حضور این موشک در مراسم راهپیمایی امروز نیز منتشر شد که در ادامه می‌توانید ببینید.

 

* نمایش قدرت دانش آموزان به تروریست‌های جهان/ وقتی ترامپ اسیر ایرانی‌ها می‌شود

* افزایش لحظه به لحظه حضور جمعیت در مسیرهای منتهی به لانه جاسوسی/ براساس گزارشات میدانی خیابان طالقانی مملو از دانش آموزان است.

* سردار حاج علی فضلی از جمله اولین مسئولینی بود که به جمع راهپیمایان امروز پیوست.

 

* حضور دانش آموزان دختر هم در راهپیمایی امروز قابل توجه بود. عده از این دانش آموزان در حرکتی خلاقانه در حاشیه برگزاری این مراسم، ‌ ماکت تابوت ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا بصورت نمادین بر روی دست دانش‌آموزان دختر تشییع شد.

* از حاشیه های قابل توجه راهپیمایی امروز، حال و هوای خاص اربعینی مراسم بود بطوریکه بخشی از حاضران با سربندهای لبیک یا حسین به میدان امده بودند. از گوشه های جمعیت هم شعارهای لبیک یا حسین به گوش می ر سید.

 

* آغاز سخنرانی علی شمخانی دبیر  شورای عالی امنیت ملی در راهپیمایی امروز با سلام بر شهدای انقلاب

 

تشییع تابوت ترامپ

– دانش آموزان دبیرستان دخترانه شاهد هم تابوت دونالد ترامپ را به راهپیمایی آورده اند تا اعلام کنند حتی در میان دانش آموزان دهه هشتادی نیز آمریکا ابهتی ندارد و از بین رفتنی است.

من سپاهی‌ام

– پلاکارد های من هم سپاهی ام و ۱۳آبان نماد غیرت انقلابی در دست نوجوانان دختر و پسر حاضر در راهپیمایی نمایانگر گشوده شدن فصلی جدیدی از تاریخ مقاومت در میان جوانان ایرانی است.

حضور سردار یزدی و سردار فضلی

– سردار یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ و سردار علی فضلی جانشین رئیس سازمان بسیج در راهپیمایی حضور یافتند.

برجام در آتش خشم دانش آموزان سوخت

– در ادامه این مراسم دانش آموزان در واکنش نقض عهدهای مکرر  و رفتارهای خصمانه آمریکا علیه ایران به طور نمادین توافق هسته ای را به همراه پرچم آمریکا و اسرائیل به آتش کشیدند.

راه دانا

انتهای متن/*