مدیرکل امور روستایی استانداری تهران؛حضورزنان در شورا روستا مفید است

مدیر  کل  امور روستایی و شوراهای استانداری تهران  همزمان  با  روز شوراها  از روستاهای بخش قلعه نو بازدید کرد.

به گزارش زنان خبر، همزمان  با  روز شوراها معصومه پرندوار مدیر  کل  امور روستایی و شوراهای استانداری تهران  و بخشدار بخش قلعه نو از روستاهای این  بخش بازدید و ضمن حضور در روستای گل  تپه کبیر از پروژه های این  روستا بازدید  کرد.

پرندوار در این  بازدید ضمن تبریک روز شورا به اعضای شورای روستا عملکرد  یک ساله  مجموعه ی دهیاری و شورای اسلامی را  مورد بررسی قرار  داد و گفت: در یک سال  گذشته  مجموعه  ی دهیاری و شورای اسلامی اقدامات  مفیدی برای درخشیدن  سطح  روستا  در بخش انجام  داده  اند  که  این اقدامات نتیجه ی تلاش و همدلی و همکاری دهیار و اعضای شورا  می باشد.

پرندوار با اعلام خرسندی از حضور بانوی عضو شورا  و فعالیت  وی در شورا  بیان  کرد:زنان می توانند  با  حضور در  فعالیت  های اجتماعی بسیاری از مشکلات را  مدیریت  کنند و وجود زنان  در شورای هر روستا باعث می شود  که زنان آن  روستا مشکلات  خود را  به  خوبی حل نمایند.

در ادامه تیم  مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری تهران از پروژه های درحال انجام و مشکلات روستا از جمله محدودیت در الحاق به بافت جهت احداث کارگاههای کارآفرینی ، عدم کیفیت و افت فشار آب شرب و خطوط انتقال آب روستا، نیروگاه تولید انرژی خورشیدی ، نمایشگاه دائمی گل و گیاه و ماشین آلات عمرانی و خدماتی روستا بازدید کردند.

 

انتهای متن/*