جهادگران

جهادگران سلیمانی وار و فداکارانه به میدان ایثار آمده اند

اصلا جنس سردار سلیمانی جنس فداکاری بود و ایثار ، او بدون تردید یک اسطوره بدون تکرار بود که حتی شهادتش باعث اتفاقات خارق العاده ای در نسل چهارم انقلاب شد ، نسلی که با نام جهادگران این بار انسانیت را در کشورشان معنا می بخشند ، گزارش خواندنی جهادگران را در ادامه می خوانید

به گزارش زنان خبر،گروه جهادگران امام موسی صدر همانند شهدایی که الگوی آنها شدند با جان و دل کار می کنند و عمر خود را در راه خدمت به خلق خدا وقف کرده اند.

هر جای کشور نیاز به نیروی انسانی داشت بی هیچ چشمداشتی وارد میدان عمل شدند.

گروهی علم و گروهی جان و وجودشان را در طبق اخلاص گذاشتند تا گره گشای نیازمندان و گرفتاران باشند.

نخبگان و فرهیختگان هم با حضور در گروه های جهادی دین خود را به کشور و مردم وطن ادا می کنند.

جهادگران

سلیمانی ها الگوی جهادگران شدند

سلیمانی ها درس از خود گذشتگی و فداکاری به ملت ایران به خصوص جوانان دادند و امروز جوانان وطن و شهدای مدافع حرم از جمله شهید مهدی ثامنی راد با تأسی از این بزرگان جان خود را خالصانه اهدا می کنند.

جشن رمضان فرصتی است تا انسان های آزاده و از خود گذشته به همه معرفی شوند، آنهایی که دنیا را سه طلاقه و رها کردند و دل در گرو بار و پروردگارشان سپردند.

گروه های جهادی از نسل سلیمانی ها هستند که با وجود تحصیلات عالیه و حتی نخبه بودن هم تواضع و فروتنی داشته و در برابر خدا سر تعظیم فرود می آورند و در مقابل بندگان خدا هم خالصانه می کوشند تا خواسته های به حق و بجای آنها را برآورده کنند.

جهادگران

سبزی دلهایشان همچون سرزمین تولدشان زیبا و سبز و پررنگ و مملو از عطر و بوی انسانی و معنویت است.

امشب نخبگان شمال کشور در برنامه جشن رمضان۹۹ سنگ تمام گذاشتند و به همه نشان دادند که درخت هر چه پر بارتر، سر به زیر تر.

قاصدان سرشار از علم و دانش که معنویتشان را با علم خود در هم آمیخته تا به مردم سرزمینشان خدمت کنند.

کرمانشاه و سیستان و بلوچستان هر نقطه از ایران که به وجودشان نیاز بود وارد عمل شدند و به مردم کمک کردند.

امروز جهادگران بدون منت و چشمداشتی با استفاده از ظرفیت های موجود به فعالیت های مختلف پرداختند و اقدامات جهادگران آنها تداوم دارد.

 

بانوان جهادگر، زنان فداکار

بانوان جهادگر مانند زنان فداکار دوران دفاع مقدس، مقتدرانه وارد میدان شده و در کنار مردان جهادگر به انسانیت و جامعه خدمت رسانی می کنند.

  جهادگران

ساخت سامانه و اقدامات این گونه برگ زرین و درخشان در کارنامه جهادگران است که زکات علم خود را در خدمت به خلق خدا می دانند.

این دستگاه تب را مورد سنج قرار داده و کار تشخیص آنفلوانزا و کرونا را انجام می دهد و این هم کاری از گروه جهادگران خطه شمال و دیار شیرمردان به شمار می رود.

قیمت دوربین این دستگاه ابتدا ۶ میلیون تومان بود و الان به بیش از ۱۳۰ میلیون تومان رسیده است

بستر و شرایط برای ورود نخبگان به عرصه جهاد و جهادگری فراهم شده است.

گروه جهادگر در سیل و زلزله و هر زمان لازم بود با تمام وجود وارد کار و عمل شدند.

با شیوع ویروس کرونا در کشور باز هم شیرمردان غیرتمند وارد عمل شدند و در تولی و توزیع نیازهای مردم در حوزه بهداشت و درمان و حتی ارزاق پای کار و به میدان امدند.

نخبگان آمدند تا بگویند جوانان دهه هفتاد هم مانند نسل دوران دفاع مقدس همیشه مرد عمل هستند و پای آرمان های انقلاب و نظام ایستاده اند.

شب هفتم ماه مبارک رمضان با حضور جهادگران و بازیگر عرصه سینما و تلویزیون فرهاد بشارتی به اتمام رسید.

جهادگران

صدا دوربین حرکت

به تصویر کشیدن گوشه ای از فعالیت جهادگران توسط گروهی انجام می شود که سرپرستی آنها را رضا گنج خانلو از مستند سازان گروه تولید برنامه جشن رمضان ۹۹ برعهده دارد.

این گروه قبل از اینکه جهادگران در برنامه حضور پیدا کنند فعالیت های مختلف آن ها را در عرصه های جهادی به تصویر کشیده و در دو آیتم مجزا پخش می نمایند.

جهادگران

 

انتهای متن/*