جام رمضان شهرستان ری در بخش مرکزی برگزار شد

جام رمضان در قالب مسابقات والیبال بانوان شهرستان ری در بخش مرکزی با حضور بخشدار مرکزی، رییس اداره اجتماعی فرمانداری ری، مدیرعامل شرکت تعاونی افلاک ترنج و بانوان دهیار و اعضای شورای اسلامی و اهالی روستاهای تابعه بخش مرکزی در سالن ورزشی اسلام آباد سیمان تهران برگزار شد.

به گزارش زنان خبر، جام رمضان در قالب مسابقات والیبال بانوان شهرستان ری در  بخش مرکزی با حضور بخشدار مرکزی، رییس اداره اجتماعی فرمانداری ری، مدیرعامل شرکت تعاونی افلاک ترنج و بانوان دهیار و اعضای شورای اسلامی و اهالی  روستاهای تابعه بخش مرکزی در سالن ورزشی اسلام آباد سیمان تهران برگزار شد.

فاطمه فکوریان بخشدار بخش مرکزی هدف از برگزاری جام رمضان والیبال بانوان را ترویج فرهنگ ورزش و ایجاد نشاط و همدلی دربین بانوان عنوان کرد و گفت: امسال برای اولین بار جام رمضان هماهنگ فوتسال آقایان و والیبال بانوان در بخش مرکزی برگزار شد که این مسابقات به ویژه آیین اختتامیه آن با استقبال گرم مسئولان و تعداد چشمگیری از چهره های شاخص ورزشی شهرستان ری در مجموعه ورزشی اسلام آباد سیمان تهران همراه بود.

بخشدار بخش مرکزی ری در ادامه به برگزاری مسابقات والیبال بانوان اشاره کرد و گفت: تاکنون مسابقات جام رمضان برای بانوان بخش های شهرستان ری برگزار نشده بود و بخشداری مرکزی به عنوان‌پیشگام حامی ورزشکاران میزبان  نخستین مسابقات والیبال جام رمضان ری در این بخش بود که این موضوع می تواند پایه گذار سنت جام رمضان بانوان باشد.

راگا  بر سکوی اول ایستاد

در این مسابقات ۴ تیم فدک، آریا، امید ری و راگا با حضور بازیکنان بخشداری و فرمانداری ری ، روستاهای عمادآور، امین آباد، تقی آباد، کمیته واسلام آباد سیمان تهران با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در این رقابت های دوستانه، تیم راگا  بر سکوی اول ایستاد و تیم آریا و فدک به ترتیب مقام های دوم و سوم را از آن خود کردند.

فکوریان در پایان اظهار داشت: باتوجه به استقبال بانوان روستاهای تابعه  از مسابقات والیبال و پیشنهاد داوران مسابقه، تشکیل تیم والیبال بانوان بخش مرکزی را در اولویت برنامه های ورزشی حوزه اجتماعی  بخشداری پیش بینی خواهیم کرد تا با تقویت این تیم و شناسایی استعداد ها بتوانیم شانس حضور مناسب تری برای بانوان بخش مرکزی در مسابقات  شهرستانی و استانی فراهم کنیم.

مراسم اهدای جوایز مسابقات والیبال بانوان با حضور شرکت کنندگان ۴ تیم در بوستان بانوان برگزار می شود.

 

انتهای متن/*