تیم ملی کبدی مردان و زنان ایران حریفان‌ خود را در مرحله گروهی شناخت

قرعه‌کشی مسابقات کبدی قهرمانی مردان و زنان آسیا برگزار شد و حریفان تیم های مردان و زنان ایران در مسابقات کبدی قهرمانی آسیا در گرگان مشخص شدند.

به گزارش زنان خبر،مسابقات کبدی قهرمانی آسیا در دو بخش مردان و زنان از سوم آذر ماه در گرگان آغاز می‌شود که براین اساس قرعه‌کشی رقابت‌های کبدی قهرمانی آسیا در محل فدراسیون کبدی ایران برگزار و تیم‌ها حریفان خود را شناختند.

در این دوره از رقابت‌ها ۱۰ تیم در بخش مردان و ۱۰ تیم در بخش زنان حضور خواهند داشت که در قالب ۲ گروه ۵ تیمی به مصاف هم می‌روند که پس از انجام بازی‌های مرحله گروهی، ۲ تیم برتر هر گروه راهی مرحله بعد می‌شوند تا بازی نیمه‌نهایی را انجام دهند.

بر این اساس در بخش مردان تیم ایران در گروه دوم با تیم‌های کره جنوبی، تایلند، ترکمنستان و سریلانکا هم گروه شده و در گروه یک تیم‌های هند، ژاپن، عراق، پاکستان و افغانستان حضور دارند.

تیم کبدی مردان ایران در دیدار نخست با تایلند دیدار می‌کند و سپس با تیم‌های کره جنوبی، ترکمنستان و سریلانکا مصاف خواهد کرد و در بخش زنان نیز تیم ایران در گروه دوم با تیم‌های ژاپن، سریلانکا، عراق و پاکستان هم‌گروه است و در گروه یک تیم‌های هند، کره جنوبی، تایلند، ترکمنستان و چین تایپه حضور دارند.

تیم کبدی زنان ایران هم در گام نخست به مصاف عراق می‌رود و سپس با تیم‌های سریلانکا، پاکستان و ژاپن مسابقه خواهد داد.

مسابقات کبدی قهرمانی آسیا در ۲ بخش مردان و زنان از سوم آذرماه به میزبانی شهر گرگان آغاز می‌شود و تا ششم این ماه ادامه دارد.

تسنیم

انتهای متن/*