تکواندوکاران ایرانی حریفان خود را در مسابقات قهرمانی آسیا شناختند

مراسم قرعه‌کشی بیست و سومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا در هتل “فرست” هوشیمینه برگزار شد و هوگوپوشان کشورمان رقیبان خود را شناختند.

به گزارش زنان خبر،بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا – ۲۰۱۸ از ساعت ۶:۳۰ صبح (به وقت محلی) روز شنبه – ۵ خردادماه در سالن “پوتو” هوشیمینه آغاز می‌شود.

برهمین اساس و طبق برنامه اعلامی مراسم قرعه‌کشی این مسابقات ظهر امروز (چهارشنبه – ۲ خردادماه) و در هتل “فرست” انجام و نمایندگان کشورمان حریفان خود را در این دوره از رقابت‌ها شناختند.

آرمین هادی‌پور در وزن ۵۴- کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست به مصاف برنده دیدار هندوستان و هنگ کنگ می رود. ابراهیم صفری دیگر نماینده کشورمان در این وزن ابتدا با قرعه استراحت روبه رو است و پس از آن با برنده دیدار ویتنام و بوتان مبارزه می‌کند.

در وزن ۵۸- کیلوگرم فرزان عاشورزاده نماینده کشورمان است که پس از یک دور استراحت، در اولین دیدار با برنده دیدار هندوستان و بوتان رقابت می‌کند.

سروش احمدی نماینده وزن ۶۳- کیلوگرم در دور نخست استراحت خواهد داشت و در دور دوم با برنده دیدار فیلیپین و سنگاپور پیکار می‌کند.

امیرمحمد بخشی تکواندوکار وزن ۶۸- کیلوگرم در نخستین گام رو در روی نماینده هنگ کنگ قرار می‌گیرد و در ادامه باید هوگوپوشی از مالزی را شکست دهد.

محمد سالار وحیدی دیگر هوگوپوش ایران در این وزن ابتدا با تکواندوکاری از فیلیپین دیدار می‌کند و در صورت پیروزی باید برنده دیدار کره‌جنوبی، میانمار و ژاپن را از پیش رو بردارد.

مهدی جلالی هوگوپوش وزن ۷۴- کیلوگرم پس از یک‌دور استراحت در صورت پیروزی رو در روی برنده دیدار تایلند و عربستان قرار می گیرد.

مهدی خدابخشی در وزن ۸۰- کیلوگرم ابتدا با قرعه استراحت روبه رو است و در ادامه با برنده دیدار فیلیپین و بوتان مبارزه خواهد کرد.

پوریا عرفانیان تکواندوکار وزن ۸۷- کیلوگرم در دور نخست با هوگوپوشی از چین دیدار خواهد کرد و پس از آن به مصاف « سئونگ هوآن لی» نماینده کره‌جنوبی نایب قهرمان بازی‌های یونیورسیاد ۲۰۱۷ می‌رود.

احمد محمدی دیگر نماینده کشورمان در این وزن نیز پس از یک‌دور استراحت رو در روی برنده دیدار ازبکستان و عربستان قرار می‌گیرد.

در وزن ۸۷+ کیلوگرم سعید رجبی در اولین دیدار رو در روی هوگوپوش سریلانکا قرار می‌گیرد و پس از آن باید باسجاد مردانی دیگر نماینده کشورمان در این وزن دیدار می‌کند.

هدایت تیم مردان برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی، علی محمد بسحاق و حسن فلاحی راد به عنوان مربی است.

اما در گروه زنان کیانا اخوان نماینده وزن ۴۶- کیلوگرم کشورمان ابتدا باید به مصاف «ئی جی لی» کره‌ای قهرمان نونهالان جهان ۲۰۱۵ برود و پس از آن با برنده دیدار ژاپن و هنگ‌کنگ مبارزه کند.

ناهید کیانی تکواندوکار وزن ۴۹- کیلوگرم پس از یک‌دور استراحت، در اولین دیدار رو در روی برنده دیدار هندوستان و لیبی قرار می‌گیرد.

سودابه پور صادقی دیگر نماینده کشورمان در این وزن در نخستین گام برابر «سو وی لام» از هنگ کنگ قرار می گیرد و در ادامه باید یکی از هوگوپوشان تایلند، کره‌جنوبی و هندوستان را شکست دهد.

در وزن ۵۷- کیلوگرم طیبه پارسا نماینده کشورمان در دور نخست با «راما ابوالروب» از اردن دارنده مدال برنز قهرمانی آسیا دیدار می‌کند و پس از با باید به مصاف برنده چین و مالزی مبارزه کند.

کیمیا علیزاده هوگوپوش وزن ۶۲- کیلوگرم ابتدا با قرعه استراحت رو به رو است و پس از آن باید به مصاف برنده دیدار فیلیپین و ژاپن می‌رود.

ملیکا میرحسینی در وزن ۶۷- کیلوگرم در اولین دیدار با «مارگارت ماریا رگی» هندوستانی دیدار خواهد کرد و پس از آن رو در روی «دابین لی» از کره جنوبی دارنده قهرمان بازی‌های یونیورسیاد ۲۰۱۷، قهرمان بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ و یک مدال نقره و دو برنز گرندپری ۲۰۱۷ قرار می‌گیرد.

هانیه اخلاقی در وزن ۷۳- کیلوگرم ابتدا با نماینده هندوستان مبارهز می کند و پس از آن رو در روی هوگوپوشی از کره جنوبی قرار می گیرد.

زهرا پوراسماعیل تکواندوکار وزن ۷۳+ کیلوگرم کشورمان در نخستین گام با «دلوا ریزکی» از هندوستان دیدار می‌کند و در ادامه به مصاف «شوئین ژنگ» چینی قهرمان بازی‌های المپیک ریو ۲۰۱۶، مدال برنز قهرمانی جهان ۲۰۱۷، برنز قهرمانی آسیا ۲۰۱۶ و … می‌رود.

گفتنی است؛ هدایت این تیم برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و ریحانه فولادی و مهناز حسین‌زاده به عنوان مربی است.

تسنیم

انتهای متن/*