تولیدکنندگان محصولات عفاف و حجاب گردهم می‌آیند/ تدوین یک طرح جامع

نخستین هم‌اندیشی تولیدکنندگان محصولات حجاب و عفاف به منظور ارائه طرح جامع ساماندهی محصولات حجاب و عفاف برگزار می‌شود.

به گزارش زنان خبر،سیدمهدی جوادی، یکی از اعضای هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان محصولات حجاب و عفاف در گفتگو با خبرنگار مهر، از برگزاری این نشست خبر داد و افزود: در حال حاضر ۱۰۰ تولیدکننده، عضو این انجمن هستند و قرار است نخستین نشست هم اندیشی این افراد با یکدیگر، ۱۵ اسفندماه برگزار شود. در این جلسه طرح جامع ساماندهی محصولات حجاب و عفاف معرفی می‌شود؛ همچنین از پایگاه اطلاع رسانی انجمن رونمایی خواهد شد.

او در پاسخ به این که در طرح جامع ساماندهی محصولات حجاب و عفاف به چه مواردی اشاره شده گفت: همه مسئولان دولتی و فرهنگی، ادعا می‌کنند نسبت به این گونه محصولات بی‌توجه نیستند و از آن حمایت می‌کنند ما در این طرح مشخص کرده‌ایم هر کدام از دستگاه‌های حاکمیتی، اعم از وزارت فرهنگ و ارشاد، صدا و سیما، وزارت صنعت و معدن، بخش‌هایی از سپاه و دیگر نهادهای متولی چه کاری می‌توانند انجام دهند.

جوادی به اهداف انجمن تولیدکنندگان محصولات حجاب و عفاف اشاره و بیان کرد: آنچه اهمیت دارد درنظر گرفتن تسهیلات برای تولیدکنندگان محصولات حجاب و عفاف است. از کاهش تعرفه گمرک و مالیات گرفته تا فراهم آوردن تسهیلاتی برای تولیدی‌ها چون گرفتن  مجوزهای لازم و… به عبارتی انجمن تشکیل شد تا تسهیلاتی را در اختیار اعضا بگذارد و مشکلات صنفی اعضا را برطرف کند و زمینه‌های رشد و تعالی اعضا را فراهم آورد. زیرا ما در این حوزه به آموزش تخصصی در حوزه طراحی تا بهینه‌سازی چرخه تولید و همچنین برندینگ و تبلیغ محصولات در بازار نیاز داریم. برای مثال ما الان یک مانتو تولید کنیم نمی‌دانیم چگونه باید آن را تبلیغ کنیم که به هیچ کس و هیچ جا برنخورد.

نخستین هم‌اندیشی تولیدکنندگان محصولات حجاب و عفاف، روز ۲۵ اسفندماه ساعت ۱۰ تا ۱۲ در میدان قبا، فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود.

مهر

انتهای متن/*