تولیدات فرهنگی رسانه ملی با موضوع حجاب و عفاف افزایش یافته است

رئیس مرکز امور زنان و خانواده صدا و سیما مطرح کرد: تولیدات فرهنگی با موضوع حجاب و عفاف در حوزه رسانه داشته و حتی افزایش نیز یافته است که در این حوزه فقط به سخنرانی ها بسنده نکرده ایم اما ان شاالله به زودی بتوانیم فیلم‌های تلویزیونی نیز با موضوع عفاف و حجاب داشته باشیم.

پروین سلیحی رئیس مرکز امور زنان و خانواده صدا و سیما در گفت و گو با زنان خبر با اشاره به وضعیت حجاب در سینما بیان کرد: انتقادات در مورد پوشش و نوع حجاب مجریان و بازیگران تولیدات تلویزیونی را قبول ندارم زیرا نظارت‌های قوی بر روی این موضوع صورت میگیرد.

وی افزود: در صورت بروز هرگونه ناهنجاری در پوشش و حجاب مجریان و بازیگران با آنها برخورد می‌شود.

سلیحی ادامه داد:پیش از تصویب قانون عفاف و حجاب نیز سازمان صدا و سیما برنامه‌هایی را در جهت ترویج عفاف و حجاب در دستور کار خود قرار داده بود که از جمله آنها می‌توان به تولیداتی با این محتوا اشاره کرد.

رئیس مرکز امور زنان و خانواده صدا و سیما مطرح کرد: تولیدات فرهنگی با موضوع حجاب و عفاف در حوزه رسانه داشته و حتی افزایش نیز یافته است که در این حوزه فقط به سخنرانی ها بسنده نکرده ایم اما ان شاالله به زودی بتوانیم فیلم‌های تلویزیونی نیز با موضوع عفاف و حجاب داشته باشیم تا بتوانیم در ترویج عفاف و حجاب گام‌های مؤثری برداریم.