زنان خبر - http://zanankhabar.ir

توصیه به خانواد ه ها؛ نصب کلید هوشمند در کولر آبی

به گزارش زنان خبر [1]، یواش یواش به فصل تابستان نزدیک می شویم و روزهای گرم سال گرمای خود را به تن شهروندان می تاباند. از این رو شهروندان در این روزها در فکر راه اندازی سیستم های سرمایشی به ویژه کولر آبی هستند.

بسیاری از مردم دست به آچار شده اند تا با بررسی وضعیت سلامت و ایمنی کولرها شرایط میزبانی تابستان را برای اهل خانه در روزهای داغ فراهم کنند.

با توجه به اینکه بیشتر خانه ها کولر آبی دارند و این وسیله برای تولید سرما از آب و برق به طور همزمان استفاده می کند، گاه فیش های مصرفی آب و برق شهروندان در ماه های گرم سال به شدت افزایش می یابد.

توصیه ما این هفته به کاهش مصرف شما کمک می کند وجود کلید هوشمند در کولر آبی نقش مهمی را در کنترل از لحاظ تنظیم دمای خانه و از لحاظ میزان مصرف آب دارد.

مصرف انرژی برق با کمک تایمر این کلیدها کاهش پیدا می کند اگر کولر شما کلید هوشمند ندارد می توانید آن را با هزینه اندکی نصب کنید.

در کنار این اقدام یک توصیه دیگر هم برای شما داریم اگر کانال کولر خانه شما خارج از ساختمان است با نصب پشم شیشه یا سایه بان از دور رفت سرما جلوگیری کنید.

محیط پوشال ها برای رشد باکتری قارچ فضای مناسبی دارند به همین دلیل برای پیشگیری از بیماری های تنفسی به آب مخزن کولر، محلول ضد عفونی کننده اضافه کنید تا در تابستان از هدر رفت  انرژی جلوگیری کنید و روز های خوب  و خنکی را  تجربه کنید.

 

انتهای متن/*

تلگرام زیر نوشت [2]