توانمند سازی بانوان در برنامه های شهرداری منطقه ۲۰

مراسم افتتاح تقاطع غیرهمسطح تقی آباد و بهره برداری از پروژه ی اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، عمرانی، حمل و نقل، ترافیک، خدمات شهری و محیط زیست در منطقه ۲۰ برگزار شد.

به گزارش زنان خبر؛ این مراسم با حضور شهردار تهران، امام جمعه شهرستان ری، فرمانده سپاه سیدالشهداء استان تهران، شهردار منطقه ۲۰،رئیس شورای اسلامی شهر تهران وجمعی از مسئولین و خانواده های شهدا و جانبازان در ورزشگاه شهید مدرس تشکیل گردید.

احمد صفوی شهردار منطقه ۲۰ توسعه زیر ساخت های منطقه ۲۰ را مطلوب دانست وگفت: با تلاش های مستمر و ارائه خدمات شهری شاهد پیشرفت و رشد چشمگیر زیرساخت های منطقه۲۰ هستیم و امیدواریم با همت بیشتر در راستای رفع کاستی ها قدم برداریم.

وی اتصال بزرگراه شهید آوینی به ضلع جنوب حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، تعریض ورودی منطقه ۲۰ در خیابان شهید رجایی، اتصال بزرگراه امام علی(ع) به خیابان شهید رجایی را از جمله پروژه های شاخص  عمرانی دانست که درراستای توسعه بزرگراه ها و سهولت دسترسی زائران، مسافران و شهروندان به اماکن مذهبی و تاریخی درشهرری  انجام شده است.

شهردار منطقه ۲۰ با اشاره به اهمیت اشتغال و بالا بردن پتانسیل های بانوان بیان کرد: برای توسعه مهارت های بانوان، بستر سازی برای اشغال آنان و حرفه آموزی  مراکز مهارت آموزی و اشتغال زایی کوثر در راگا، عباس آباد، ابن بابویه، آستانه و گلگون برای  بیش از ۱۵۰ سرپرست خانوار اشتغال زایی کرده است که امیدواریم با فعالیت بیشتر در این مراکز شاهد بالا بردن پتانسیل ها و اشتغال بانوان باشیم.