تنور داغ برنامه های اوقات فراغت بانوان در منطقه ۱۶

مجموعه فرهنگی شهربانو در تابستان امسال بیش از ۵۰ عنوان برنامه فرهنگی، ورزشی، هنری و سلامت محور را با هدف غنی سازی اوقات فراغت بانوان و دختران برگزار می کند.

به گزارش زنان خبر، این روزها مدیریت شهری در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران در راستای گذراندن اوقات فراغت بانوان و شهروندان فراهم کردن برنامه های فرهنگی، ورزشی، هنری و… را در دستور کار خود قرار داده اند تا بتوانند روزهای خوشی را برای آنها رقم بزنند.

دراین راستا مجموعه فرهنگی شهربانو واقع در منطقه ۱۶ نیز تابستان امسال بیش از ۵۰ عنوان برنامه فرهنگی، ورزشی، هنری و سلامت محور را با هدف غنی سازی اوقات فراغت بانوان و دختران در دستور کار خود قرار داده است.

 

بیشتر بخوانید:

 

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۶ با اعلام این خبر گفت: روزانه بیش از ۵۰۰ بانوی منطقه از برنامه های متنوع این مرکز بهره مند می شوند که همین امر فرصت مغتنمی را در اختیار ما قرار می دهد تا با اجرای برنامه های گوناگون اوقات فراغت بانوان را مدیریت کنیم.

هادی حسین زاده در ادامه افزود: درکنار برنامه های فرهنگی وتفریحی، برپایی کارگاه ها و همایش های مهارت آموزی جزء برنامه های مرکز قرار دارد که مورد استقبال شهروندان قرار گرفته است.

علاقه مندان برای حضور و استفاده از این برنامه ها می توانند به مجموعه فرهنگی شهربانو منطقه ۱۶ واقع در میدان بهمن،خیابان شهید وفایی مراجعه کنند.

 

انتهای متن/*