تماشای فیلم سینمایی در سینما فشافویه

اگر هنوز برای آخر هفته خود و خانواده تان برنامه ریزی نکرده اید به سینمای فشافویه سری بزنید.

به گزارش زنان خبر، اگر هنوز برای آخر هفته  و اوقات فراغت خود و خانواده تان برنامه ریزی نکرده اید برایتان پیشنهاد خوبی داریم سینما فشافویه با اکران فیلم های سینمایی جذاب و دیدنی میزبان شهروندان فشافویه است.

نمایش فیلم سینمایی زندانی ها،پنجشنبه ۲۳ خرداد ماه بر روی پرده سینما اکران می شود.این فیلم داستان دانشجوی جوانی است که قصد دارد برای پایان نامه‌اش روی تعدادی زندانی‌ تحقیق کند.

هدایت هاشمی، هومن برق نورد، بهنام تشکر، برزو ارجمند، بهاره افشاری، بهنوش بختیاری، اصغر نقی‌زاده و امیر نوریاز جمله بازیگران فیلم سینمایی «زندانی‌ها» هستند.

علاقه مندان برای تماشای این فیلم جذاب می توانند به آدرس:سالن اجتماعات میلادنور شهرداری حسن آباد فشافویه مراجعه کنند.

گفتنی است سانس اول  این فیلم ساعت ۱۹ و سانس دوم ساعت ۲۱ به روی پرده سینما می رود. شهروندان و خانواده های فشافویه میتوانند برای تهیه بلیت این فیلم ها با قیمت ۵ هزارتومان در روز پنجشنبه به شیرینی سرای آرتا ، خدمات کامپیوتری نوین گرافیک و پاساژ سماویان سینما تیک گیم نت گیم لند واقع در خیابان شهید قمی مراجعه کنند.

طرح «سینما سلام» برای اولین بار در بخش حسن آباد فشافویه از توابع شهرستان ری در اردیبهشت ۹۸ آغاز به کار کرد. در این طرح همزمان با سراسر کشور، در نقاط فاقد سینما فیلم‌های روی پرده و روز کشور با کیفیت دیجیتال با قیمت مناسب و یا رایگان اکران می‌شود.
طرح «سینما سلام» با همکاری انجمن سینمای جوانان ایران، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری، شورای اسلامی و شهرداری حسن‌آباد برپا شده است.
قرار است این طرح برای شهرهای کوچک فاقد سینما در شهرستان ری اجرا شود.

 

انتهای متن/*