تشیع دو شهید گمنام در پایتخت

پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه۹۳ همزمان با سالروز وفات حضرت زینب کبری(س) پیکرهای پاک و مطهر ۲ شهید گمنام تشییع و به خاک سپرده می‌شوند. به گزارش زنان خبر ، این شهدا در بوستان نارنج واقع در منطقه ۱۴ تهران به خاک سپرده خواهند شد. یکی از این دو شهید ۲۰ ساله که در منطقه […]

پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه۹۳ همزمان با سالروز وفات حضرت زینب کبری(س) پیکرهای پاک و مطهر ۲ شهید گمنام تشییع و به خاک سپرده می‌شوند.

به گزارش زنان خبر ، این شهدا در بوستان نارنج واقع در منطقه ۱۴ تهران به خاک سپرده خواهند شد. یکی از این دو شهید ۲۰ ساله که در منطقه عملیاتی شرهانی و در  تک دشمن در سال ۶۷ به شهادت رسیده است و  شهید دیگر ۲۵ ساله است و در منطقه عملیاتی بستان و در عملیات فتح المبین به شهادت رسیده است.

این مراسم با حضور عموم مردم شهید پرور تهران فردا از مقابل مسجد بهشتی واقع در میدان نبرد آغاز خواهد شد. و تشییع به سمت بلوار ابوذر و سپس بلوار پاسدار ادامه پیدا خواهد کرد و نهایتا با برگزاری مراسم تدفین در بوستان نارنج واقع در خیابان پاسدار، به خاک سپرده خواهند شد. مراسم تدفین در بوستان نارنج با سخنرانی ایت الله سید ابراهیم رئیسی معاون قوه قضائیه و مداحی حسین مردانی و حسین یعقوبیان برپا می‌شود.

همچنین مراسم وداع با پیکر شهدای گمنام امشب ۲۴ اردیبهشت‌ماه۹۳ بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد بهشتی واقع در خیابان پیروزی، خیابان نبرد، میدان نبرد برگزار می‌شود. این مراسم با حضور عموم مردم تهران به ویژه مردم منطقه ۱۴ برگزار شده و با ذکر مصیبت اهل بیت عصمت و طهارت(ع) توسط مداحان اهل بیت همراه خواهد بود.

منبع : تسنیم