سوغات آمریکا برای ایران/ترویج سبک زندگی آمریکایی با دیپلماسی رقص/ حیازدایی از جوانان با عادی سازی رقص مختلط

آمریکا و صهیونیست از همه ی شیوه ها برای تخریب روح جوانان ما استفاده میکنند و در همه جا فعالیت مستمر دارند گاهی با ماهواره، گاهی با شبکه های اجتماعی و حتی گاهی با دیپلماسی رقص سعی در سرگرم کردن ملت دارند تا آنان را از هدف اصلی دین و نظام دور سازند و سبک زندگی آمریکایی را در ایران ترویج دهند.

به گزارش زنان خبر؛ در طول تاریخ  قدرت های حاکم برای تحت تاثیر قرار دادن جوامع مختلف سعی در رواج و ترغیب مردم به شهوت رانی و فاسد کردن جوانان آن جامعه را داشتند و به آن جامعه حمله فرهنگی میکردند.

نمونه عبرت انگیزی از این شیوه کثیف، فاجعه ای بود که در اسپانیای مسلمانان که از پیشرفته ترین تمدن های اروپا محسوب می شد، اتفاق افتاد و مسیحیان برای خارج کردن اسپانیا از جنگ مسلمانان، از راه فاسد کردن روحیه و اخلاق جوانان مسلمان، وارد عمل شدند.

تا آنجا که توانستند وسایل لهو و لعب و شهوت رانی را به سهولت در اختیار مسلمانان قرار دهند و در این کار تا آنجا پیش رفتند  توانستند عزم، اراده، نیرو، شجاعت، ایمان و پاکی روح مسلمین را از میان بردارند و آن ها را به آدم هایی ضعیف و شهوت ران تبدیل کنند و در نهایت با ترویج فساد به حکومت ۸۰۰ ساله اندلس پایان دادند.

 

ایران تنها ملتی است که با پیروزی در انقلاب در مقابل آمریکا ایستاد و شیطان بزرگ نیز تمام تلاش خود را در جهت نابودی ایران به کار بسته و از طریق جنگ نظامی و فرهنگی سعی در ضربه زدن به ایران را دارد.

«دیوید کیو» مأمور سیا در مورد استراتژی آمریکا برای براندازی جمهوری اسلامی را گفت: مهم‌ترین حرکت در جهت براندازی جمهوری اسلامی، تغییر فرهنگ جامعه فعلی ایران است و ما مصمم به آن هستیم.

نشریه وال استریت ژورنال در سال ۲۰۱۰ از دیپلماسی جدید آمریکا با عنوان “دیپلماسی رقص”خبر داد و اعلام کرد که در راستای یک پروژه دیپلماسی فرهنگی “آکادمی موسیقی بروکلین” به طور رسمی پروژه موفقیت آمیز “جنبش رقص” را آغاز می کند.

وزارت خارجه آمریکا در سال ۲۰۱۱ دست به برگزاری رقابتی جهانی به نام -با ما برقص: تکاپو در میان فرهنگ‌ها- زده بود که در راستای ترویج سبک زندگی آمریکایی در جهان و حیازدایی در بین جوانان بوده و است.

در این رقابت از مردم کشورهای مختلف جهان به ویژه جوانان خواسته شده است تا با ارسال فیلم و تصاویر مربوط به رقص‌هایی که در اماکن عمومی یا جمع خانوادگی خود به اجرا درآورده‌اند، در این رقابت شرکت کرده و برنده جایزه شوند.

هیلاری کلینتون پایه‌گذار پروژه جنبش رقص  بوده است که در این پروژه چهار موسسه رقص آمریکایی به ۱۴ کشور مختلف واقع در آفریقا، شرق آسیا، آسیای میانه و آسیای غربی اعزام شدند.

جنجال رسانه های غربی علیه ارزش ها و باورهای اسلامی-ایرانی نشان می دهد که بدون شک استحاله فرهنگی و اجتماعی و تغییر هویت کشورها، برای قدرت های استعماری اهمیت بیشتری از مسائل سیاسی دارد.

آمریکا و صهیونیست از همه ی شیوه ها برای تخریب روح جوانان ما استفاده میکنند و در همه جا فعالیت مستمر دارند گاهی با ماهواره، گاهی با شبکه های اجتماعی و حتی گاهی با دیپلماسی رقص سعی در سرگرم کردن ملت دارند تا آنان را از هدف اصلی دین و نظام دور سازند و سبک زندگی آمریکایی را در ایران ترویج دهند.

رقص باله حرکات موزونی که منشا آن به تمدن غربی باز می گردد این هنر غربی به علت «رقص» بودن رسماً ممنوع است اما فدراسیون ژیمناستیک در زیرمجموعه حرکات نمایشی رقص باله را به ثبت رسانده است.

در سالهای اخیر در تهران و دیگر شهرهای بزرگ ایران شاهد راه اندازی کلاس های رقص مختلط بوده و تبلیغ گسترده ای نیز در این حوزه دارند که دختران کم در آمد پس از آموزش و یادگیری انواع رقص توسط لیدرها به کار گرفته می شوند.

در ضیافت همسر رئیس‌جمهور برای زنان دولت در کاخ سعدآباد به بهانه بزرگداشت مقام زن، رقص لزگی ۶ دختر و کنسرت موسیقی زنان، بخشی ویژه از برنامه‌های این ضیافت بود.

امروزه رقص، آواز و حتی آموزش آن به کودکان کمتر از ۶ سال، پای ثابت برنامه های مهد کودک ها است و مدیران مهدکودک ها با افتخار از این برنامه ها یاد می کنند و بهانه و توجیه مربیان مهد کودک، ایجاد فضایی شاد و پویا برای کودکان است.

امروزه در کنار رقص در برخی از مهد کودک ها مد روز لباس هایی که برگرفته از مدل های غربی نیز آموزش داده می شود که به کودکان آموزش می دهند چگونه لباس ها و مدل مویشان را انتخاب کنند تا بتوانند جذابیت جنسی خود را به دیگران نشان دهند.

رواج و عادی سازی رقص در بین مردم به جایی رسیده است که برخی حتی در جشن تکلیف دختران خود برنامه رقص می گذارند.

در شرایطی که دولت مردان و مسئولین فرهنگی کشور نسبت به رواج و عادی سازی رقص در جامعه و حتی در فضاهای عمومی بی تفاوت و بلکه حمایت کننده اند لازم است والدین نسبت به مراسم ها و جشن های خانوادگی خود دقت بیشتری نمایند تا خود باعث ترویج رقص قدم برندارند.

*حلما ناصری