نگار ارجمند عضو تیم ملی هاکی؛تجهیز سالن های ورزشی بانوان در ری

۱۱ سال بیشتر نداشت که اسکیت به پا کرد وخیلی زود به این رشته ورزشی علاقه مند شد.علاقه اش به این رشته ورزشی تا حدی رسید که در ۱۶ سالگی وارد رشته”اسکیت سرعت”شد؛ ۵ سال مستمر تمرین کرد و در نهایت رشته هاکی سرعت را برای ادامه فعالیت ورزشی برگزید.

به گزارش زنان خبر، “نگار ارجمند”متولد ۱۳۷۳ واز اهالی شهرری است. او در سال ۱۳۹۶ کار خود را در رشته هاکی آغاز کرد و توانست به عنوان یکی از اعضای تیم ملی کشورمان در مسابقاتی که درکره برگزار شد، همراه هم تیمی هایش مقام سوم آسیا را کسب کند.

ارجمند در گفت و گو با خبرنگار سرویس ورزشی سایت زنان خبر مهمترین چالش توسعه ورزش هاکی بانوان در منطقه ۲۰ را کمبود امکانات وتجهیزات مورد نیاز ورزشکاران در این رشته ورزشی می داند ومی گوید:” گذشته از کمبود وگرانی وسایل ورزش هاکی،نبود سالن مناسب هم باعث شده نتوانیم در منطقه خودمان تمرین کنیم وباید مناطق شمال شهر برویم وبه همین دلیل هم هست که بسیاری از جوان های با استعداد این رشته ورزشی را کنار می گذارند.

او معتقد است بانوان منطقه از پتانسیل سرشاری برخوردارند ومی توانند ری را در این رشته ورزشی به مدال های بین المللی برساند به شرطی که مسئولان بتوانند امکانات ورزشی را در این پهنه جنوبی ارتقا دهند.

 

 

انتهای متن/*