زنان خبر - http://zanankhabar.ir

تجاوز جنسی پدر شوهر به عروس

به گزارش زنان خبر [1]، تجاوز جنسی به عروس توسط پدر شوهرش که باعث شد این قربانی با مراجعه به اداره پلیس بیان کند: که پدرشوهرش به دلیل این که وی خواستار مهریه و شیرب‌های بالایی بود، قبل از مراسم عروسی او را به جایی خلوت کشاند و از وی فیلم گرفت. وی به افسرپرونده گفت که پدرشوهرش  از این رفتار زننده اش فیلمبرداری کرده و گفته اگر شیرب‌ها و مهریه کمتری انتخاب نکند و به کسی این ماجرا را بازگو کند، فیلمش را برای تمامی اقوام دختر و در فضای مجازی منتشر می‌کند. وی در ادامه اظهار داشت: پس از مدتی پدر شوهرم به من ابراز علاقه کرد و گفت که عاشق من شده است و به همین دلیل مجبورم کرد تا به درخواست خودم زمان عروسی به تاخیر بیفتد.

دوران نامزدیم به مدت ۳ ماه به تاخیر افتاد و به این امید بودم که پدر شوهرم دست از سر من بردارد، ولی رفتار او باعث شده بود که خانواده خودم و حتی شوهرم به او شک کنند.

تجاوز جنسی به عروس
تجاوز جنسی به عروس
بنابر این گزارش، دخترجوان مجبور بود مدت‌های طولانی در هر زمان که مرد خبیث از او درخواست شرم آور داشت تمکین کند تا اجازه ازدواج با پسرش را بدهد، اما وی که از این رفتار‌های پدرشوهرش خسته شده بود پس از چندماه سکوت با مراجعه به اداره پلیس از او شکایت کرد.

بیشتر بخوانید:

سریال تصادفات زنجیره‌ای در غرب تهران ادامه دارد ! [2]

پسر یک میلیونر سرشناس، عامل قتل‌های سریالی! [3]

پس از ارائه این شکایت، پدرشوهر این زن دستگیر شد و پس از بر هم خوردن قرار‌های عروسی و طلاق، پدرشوهر در بازجویی‌ها گفت که عاشق عروسش شده است. این مرد بهزندان منتقل [4] شد تا دادگاه مجازات او برگزار شود.

 

انتهای متن/*

تلگرام زیر نوشت [5]