تأکید گلزاری بر نقش خیران در ازدواج جوانان

باید علت دیر ازدواج کردن برخی جوانان ریشه یابی و به دقت مورد بررسی قرار گرفته و برای حل آنها نیز از سوی خانواده ها و با همکاری و حمایت مسوولان و خیرین اقدام شود .

به گزارش زنان خبر، محمود گلزاری جمعه شب در گردهمایی خیرین ازدواج استان یزد افزود : یکی از مقاطع مهم زندگی هر فردی همان موضوع مهم و مقدس ازدواج است.

وی اضافه کرد : برای انجام یک ازدواج مناسب عوامل مهمی تاثیرگذار هستند که بدون شک نقش خیرین در انجام این کار مهم در زندگی افرد بر کسی پوشیده نیست.
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد : باید علت دیر ازدواج کردن برخی جوانان ریشه یابی و به دقت مورد بررسی قرار گرفته و برای حل آنها نیز از سوی خانواده ها و با همکاری و حمایت مسوولان و خیرین اقدام شود.
این مسوول اظهار کرد : برای ازدواج آسان و مناسب در بین جوانان و جلوگیری از بالا رفتن سن ازدواج نیز باید بیش از گذشته یک عنایت خاص بعمل آید.
گلزاری با قدردانی از اقدامات انجام گرفته در خصوص ازدواج جوانان بر تلاش مضاعف در این بخش مهم توسط همگان و بخصوص خیرین و مسوولان تاکید کرد.
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد نیز در این گردهمایی با قدردانی از فعالیت های خیرین در امر ازدواج جوانان بر فعالیت بیشتر در این حوزه تاکید کرد.
محمد علی طالبی گفت : مجمع خیرین استان یزد در امر مهم ازدواج نقش آفرین هستند و باید با برنامه ریزی و انجام فعالیت های جدی در راستای ترویج ازدواج جوانان فعالیت کنند.
وی انجام ازدواج مناسب و به موقع را بسیار مهم و نقش آفرین در جلوگیری از آسیب های اجتماعی ذکر و بر توجه به این موضوع تاکید کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد نیز در این گردهمایی یکی از کارهای مهم حوزه جوانان را ازدواج و پیگیری آن ذکر و بر همکاری دستگاه های اجرایی و خیرین تاکید در این بخش تاکید کرد.
مسعود شریعتی گفت : انجام ازدواج راحت و آسان قطعا در زندگی جوانان نقش موثر دارد و همواره مورد تاکید بوده که امیدواریم این هدف با فعالیت مجمع خیرین تسریع شود.
گردهمایی خیرین ازدواج استان یزد با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور خانواده و جوانان و مسوولان و خیرین استان یزد در باغ دولت آباد یزد برگزار شد.
این گردهمایی با هدف شناسایی خیرین ازدواج و فعالین این حوزه و تشکیل مجمع خیرین ازدواج استان جهت سیاست گذاری در تسهیل امر ازدواج و ترویج ازدواج آسان در بین جوانان و جامعه برگزار شد.
منبع: ایرنا