بهزادی: به دنبال مربی خارجی برای دوومیدانی بانوان هستیم

نایب رئیس بانوان فدراسیون دوومیدانی از تلاش برای جذب مربی خارجی ترکیبی خبر داد.

به گزارش زنان خبر،پریسا بهزادی درباره نتایج تیم ملی بانوان کشورمان در هشتمین دوره رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا گفت: اتفاق خیلی خوبی است که ما توانستیم میزبانی این دوره از رقابت‌ها را داشته باشیم و دختران ما توانستند با تعداد بیشتری در رقابت‌ها حاضر باشند. قطعاً این میزبانی به حضور کمی و کیفی دختران‌مان در مسابقات کمک کرد.

وی با اشاره به مدال‌آوری سپیده توکلی در پرش ارتفاع اظهار داشت: توکلی نتیجه خیلی خوبی گرفت، در حالی که نفرات خوبی در پرش ارتفاع حضور داشتند. البته توکلی انتظار داشت رکورد بالاتری بزند، اما این اتفاق رخ نداد. با این وجود باز هم نتیجه خوبی برای دوومیدانی بانوان ایران بود.

نایب رئیس بانوان فدراسیون دوومیدانی افزود: در ۶۰ متر رقبای خوبی حاضر بودند و مدال فصیحی رضایت‌بخش بود. مهسا میرزاطبیبی نیز نتوانست رکورد خودش را بزند و البته باید این را هم درنظر بگیریم که اولین مسابقه بین‌المللی خود را تجربه می‌کرد. الناز کمپانی هم نتیجه‌اش خوب بود و از این پس همه این نفرات مدال‌آور باید خود را برای رقابت‌های آغاز فصل آماده کنند.

وی ادامه داد: در دوی ۴۰۰ متر رقبای سختی وجود داشتند و متاسفانه دوندگان ما نتوانستند مدال‌آور باشند. امیدمان به رقابت‌های فرداست. در پنجگانه احتمال مدال‌آوری ما وجود دارد و امیدوارم در دوی ۱۵۰۰ متر نیز نتیجه خوبی را کسب کنیم. با توجه به نتایج به دست آمده برای دختران در نظر داریم یک مربی خارجی ترکیبی را بیاوریم تا بتواند به همه بچه‌ها کمک کند.

بهزادی در پاسخ به این سؤال که آیا نتایج دختران در این رقابت‌ها برای بازی‌های آسیایی هم لحاظ می‌شود یا خیر، گفت: رقابت‌های آغاز فصل، مسابقه انتخابی برای بازی‌های آسیایی است، اما همه مسابقاتی که دختران شرکت می‌کنند در رقابت‌ها لحاظ می‌شود.

تسنیم

انتهای متن/*