برگزاری دوره های آموزشی بسکتبال

با نزدیک شدن به اوقات فراغت دانش آموزان، اداره تربیت بدنی شهرداری باقرشهر در طرحی اقدام به کشف استعدادهای جوانان در رشته بسکتبال کرده است.

به گزارش زنان خبر، سعید شفیعی مسئول واحد تربیت بدنی باقرشهر از برگزاری دوره های ورزشی بسکتبال در این شهر خبر داد  و گفت: در راستای اشاعه فرهنگ ورزش و تندرستی عمومی شهروندان، واحد تربیت بدنی شهرداری باقرشهر اقدام به راه اندازی کلاس های آموزشی رشته بسکتبال در مجموعه ورزشی غدیر کرده است.

سعید شفیعی در ادامه افزود: این دوره از کلاس های آموزشی ویژه نونهالان و نوجوانان برنامه ریزی شده است که با حضور مربیان مجرب وکارآزموده برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

شهرری منطقه‌ای قهرمان پرور است

مسئول واحد تربیت بدنی شهرداری باقرشهر با اشاره به برنامه ریزی جامع ورزشی ویژه اوقات فراغت دانش آموزان باقرشهری گفت: با توجه به وسعت برنامه های پیش بینی شده شاهد بیش از پیش سلامت سازی عمومی شهروندان به ویژه بانوان خواهیم بود.

شفیعی در پایان خاطرنشان کرد: خانواده ها به ویژه مادران می توانند از این ظرفیت ایجاد شده توسط شهرداری باقرشهر استفاده کنند وکودکان و نوجوانان خود را برای بهره مندی از این برنامه های ورزشی هرچه زودتر ثبت نام کنند.

 

انتهای متن/*