جشن میلاد حضرت معصومه

برگزاری جشن میلادحضرت معصومه(س)روزدختر

جشن میلاد حضرت معصومه(س) به همت بسیج جامعه زنان کشور در حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج سراسر کشور برگزار خواهد شد. به گزارش زنان خبر به نقل از خبرگزاری فارس، لیلا استیری معاون روابط عمومی بسیج جامعه زنان کشور گفت: به مناسبت میلاد با سعادت حضرت معصومه(س) و دهه کرامت، بسیج جامعه زنان کشور با هدف ترسیم […]

جشن میلاد حضرت معصومه(س) به همت بسیج جامعه زنان کشور در حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج سراسر کشور برگزار خواهد شد.

به گزارش زنان خبر به نقل از خبرگزاری فارس، لیلا استیری معاون روابط عمومی بسیج جامعه زنان کشور گفت: به مناسبت میلاد با سعادت حضرت معصومه(س) و دهه کرامت، بسیج جامعه زنان کشور با هدف ترسیم الگوی دختر مسلمان به جامعه جشن‌های میلاد باسعادت حضرت معصومه(س) را در تمامی استان‌های برگزار می‌کند.

وی افزود: این مراسم به طور ویژه و گسترده‌تری در ششم شهریورماه، در حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار می‌شود و طی این جشن‌ها از دختران نخبه در زمینه‌های علمی، فرهنگی، هنری، ورزشی تجلیل به عمل می‌آید.

وی ادامه داد: حضرت معصومه(س) در واقع بتول دوم و جلوه‌ای از وجود حضرت زهرا(س) است که در طهارت نفس، امتیازی خاص و بسیار والا داشت به گونه‌ای که امام هشتم وی را معصومه خواند و روز میلاد آن حضرت فرصتی مغتنم برای معرفی الگو عفت و پاکدامنی به دختران جوان جامعه است.

استیری در ادامه برپایی کارگاه‌های مهارت‌آموزی دختران جوان با محوریت آموزش‌های قبل ازدواج ویژه دختران ۱۶ سال به بالا را از دیگر برنامه‌ها برشمرد و افزود: این کارگا‌ه‌ها در حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج سراسر کشور برگزار می‌شود و محتوی طرح درس این کارگاه‌ها نیز به زودی در فضای مجازی منتشر خواهد شد.

معاون روابط عمومی بسیج جامعه زنان خاطرنشان کرد: برگزاری میزگرد خبری با هدف ترسیم الگوی دختر مسلمان با حضور کارشناسان حوزه زنان و خانواده را از دیگر برنامه‌ها است.

انتهای پیام/