برگزاری جشنواره اوقات فراغت در سال آینده

مدیرکل سابق طرح‌های ملی جوانان وزارت ورزش و جوانان از برگزاری جشنواره اوقات فراغت در سال آینده خبر داد.

به گزارش زنان خبر؛ داوود نوری در مراسم تودیع و معارفه مدیران کل دفتر طرح‌های ملی جوانان وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد: برنامه‌های متعددی را برای هفته جوان در سال آینده تدارک دیده‌ایم و قصد داریم جشنواره «جوانان، همدلی و همبستگی» را برگزار کنیم.

وی بااشاره به موضوع اوقات فراغت، گفت: تنها سه ماه تابستان را به عنوان اوقات فراغت در نظر نگرفته‌ایم بلکه اوقات فراغت شامل تمام سال می‌شود. در این شرایط منتظر دریافت گزارش دستگاه‌ها در زمینه اقداماتشان در حوزه اوقات فراغت تا پایان سال هستیم.

در ادامه این نشست، محسن طلایی ماهانی مدیرکل جدید طرح‌های ملی جوانان وزارت ورزش و جوانان نیز با بیان اینکه حوزه جوانان وزارت ورزش و جوانان را مرکز مهمی برای فعالیت‌های کیفی خواند و اظهار کرد: ما در کشور در حوزه کارهای کمی، عملکرد خوبی داریم به عنوان نمونه شهرداری تهران در مقایسه با کشورهای پیشرفته فضاها و امکانات خوبی را فراهم کرده است اما در زمینه تاثیرات این فضاها، بر افراد در حوزه کیفی مشکلاتی داریم.

وی با بیان اینکه وزارت ورزش و جوانان از جمله مراکزی است که قصد دارد کار کیفی انجام دهد، گفت: انجام کار کیفی مشکل است. اما اگر موفق به تحقق آن شویم نه تنها می‌توانیم از ثمراتش در حال حاضر بهره ببریم بلکه بر آیندگان نیز تاثیرات مثبتی خواهد داشت.

منبع: ایسنا