برخورد پلیس با عرضه و تولید‌کنندگان مانتو های جلو باز و شیشه‌ای

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی پایتخت از برخود پلیس با تولیدکنند گان و فروشندگان مانتوهای شیشه ای و جلو باز در فضای مجازی و حقیقی خبر داد.

به گزارش زنان خبر، سرهنگ “نادر مرادی” اظهار داشت: با نزدیک شدن به فصل گرما شاهد تغییر پوشش تعدادی از بانوان و استفاده از مانتوهای جلو باز و شیشه ای هستیم که این نوع رفتارها همواره اعتراضات مردمی را به همراه دارد.
وی ادامه داد: پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت در پاسخگویی به مطالبات مردمی جلساتی را با اتحادیه پوشاک و اصناف برگزار کرد که در خصوص عدم تولید و عرضه مانتو های جلو باز تمهیداتی اندیشیده شده است.
این مقام انتظامی با بیان اینکه اتحادیه پوشاک با نصب بنر در پاساژها و مجتمع های مخصوص فروش و عرضه پوشاک نسبت به عدم تولید و عرضه این نوع پوشاک ها اطلاع رسانی کرده است، تصریح کرد: در صورت تخلف از سوی متصدیان، واحد صنفی با دستور قضائی توسط پلیس پلمب خواهد شد.
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس پایتخت در خصوص چگونگی نظارت بر فروش مانتوهای شیشه ای و جلو باز در مزون ها و شبکه های مجازی، اعلام کرد: پلیس با رصد لحظه ای فضای مجازی کلیه این افراد را شناسایی خواهد کرد؛ در حال حاضر نیز تعدادی از تولیدی ها و مزون هایی که در این فضا این نوع مانتو ها را تبلغ می کنند شناسایی شده اند که با هماهنگی های قضائی، برخود قانونی با این صنوف صورت خواهد گرفت.

انتهای متن/*