محمد اسلامی

بدون ماسک سرویس نمی‌دهیم/ با متخلفان برخورد می‌شود

وزیر راه و شهرسازی بر رعایت پروتکل‌های جدید برای پیشگیری از کرونا تاکید کرد و گفت: کسانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند و از ماسک استفاده نکنند هیچ سرویسی در حوزه‌های مختلف وزارت راه و شهرسازی از جمله وسایل حمل و نقل عمومی به آنها داده نمی‌شود و اگر شخص یا مسوولی در این زمینه تخلف کنند با او برخورد می‌شود.

به گزارش زنان خبر،محمد اسلامی درباره پروتکل‌های جدید جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و این که آیا محدودیت‌های تردد با وجود گسترش شیوع ویروس کرونا اعمال خواهد شد یا خیر گفت: در حوزه وزارت راه و شهرسازی مردمی که از ماسک استفاده نکنند و پروتکل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا را رعایت نکنند پذیرش نمی‌شوند و به عنوان مثال نمی‌تواند سوار هیچ یک از وسایل حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوس، سواری‌های کرایه پلاک عمومی یا هواپیما شوند و اگر مسوولی در هر حوزه‌ای به این نکات بی توجهی کند و پروتکل‌ها را رعایت نکند تخلف محسوب شده و با آن برخورد خواهیم کرد.

 

وی افزود: مهم‌ترین عامل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا رعایت پروتکل‌های بهداشتی است که مردم و همه کسانی که به گونه‌ای در درون و بیرون شهرها تردد دارند باید آن را مدنظر قرار دهند.

 

اسلامی اعلام کرد: هم اکنون مصوبه چند لایحه وزارتی برای اعمال پروتکل‌های بهداشتی ابلاغ شده است و همه ما در مقابل آن مسوولیم و بایستی آن را رعایت کنیم. در واقع اگر این احساس مسئولیت ملی در همه مردم وجود داشته باشد می‌توانیم از شر این ویروس منحوس خلاص شویم.

 

انتهای متن/*