بیمارستان فیروزآبادی

بخشی از ساختمان جدید بیمارستان فیروزآبادی در آستانه بهره برداری است

با تلاش صورت گرفته در راستای افزایش خدمات درمانی در شهرستان ری و تخصیص اعتبارات لازم، بخش جدید بیمارستان فیروزآبادی با ظرفیت ۳۲۰ تخت درمانی در آستانه بهره برداری است.

به گزارش زنان خبر، حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری اظهار داشت: در شهرستان ری با توجه به جمعیت و گستردگی جغرافیایی می بایست خدمات درمانی مطلوبی به شهروندان ری ارائه شود که در این راستا با تلاش صورت گرفته و تخصیص اعتبارات لازم، تعدادی از طبقات بخش جدید بیمارستان فیروزآبادی در آستانه بهره برداری است.

معاون استاندار تهران افزود: روند آماده سازی بخش جدید بیمارستان فیروزآبادی که با ۹۰ درصد پیشرفت کار به دلیل نبود اعتبارات لازم متوقف شده بود با تخصیص اعتبارات لازم و عقد چندین قرارداد در جهت تامین و نصب دستگاههای تخصصی با تلاش شبانه روزی بیش از ۲۰۰ نیروی تخصصی و جهادی در حال تکمیل است و تا این لحظه اتاق ها و تخت های درمانی تجهیز و ۵۰ عدد مانیتور تشخیص علائم حیاتی نصب شده است.

فرماندار ویژه شهرستان ری تصریح کرد: بر اساس قرارداد منعقد شده دستگاه های اکسیژن ساز نیز تحویل بیمارستان فیروزآبادی گردیده و به زودی مورد بهره برداری قرار می گیرد.

انتهای متن/*