بخشدارمرکزی:روابط عمومی قلب تپنده هر سازمان می باشد

مراسم تجلیل از مسئولین واحد روابط عمومی دهیاری های تابعه بخش مرکزی از سوی بخشدار شهرستان ری همزمان با هفته ی روابط عمومی برگزار شد.

به گزارش زنان خبر، فاطمه فکوریان بخشدار جوان بخش مرکزی ری در جلسه ی تجلیل از مسئولین واحد روابط عمومی دهیاری های تابعه بخش مرکزی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مسئولین این واحد گفت: روابط عمومی قلب تپنده هر سازمان است و اگر روابط عمومی بتواند رویکرد و اقدامات هر سازمان را  به خوبی منتشرکند باعث دیده شدن آن سازمان می شود که این امر رضایت مندی مخاطب را در پی دارد و باعث ایجاد جامعه ی پویا می شود.

فکوریان در ادامه بیان کرد: حوزه ی روابط عمومی حوزه ی مهمی است و حضور روابط عمومی خودکفا، کارآمد و پویا در سازمان باعث آرامش مدیران می شود.

 

بخشدار مرکزی ادامه داد: روابط عمومی، کارآمد و خودکفا می باشد که بتواند تمام امور مربوط به این حوزه را به تنهایی و با کیفیت  بالا  انجام  دهد زیرا محتوای روابط عمومی می تواند نقش مدیریت سازمان را متحول کند.

بخشدار جوان مرکزی ری افزود: روابط عمومی خط مقدم هر سازمان می باشد و در نظر داریم آموزش های متعددی را در حوزه روابط عمومی برای مسئولین روابط عمومی دهیاری های تابعه برگزار کنیم تا کیفیت کار این  حوزه  بالاتر  برود.

بخشدار مرکزی ری در پایان بیان کرد: روابط عمومی هر سازمان باید در حوزه ی رصد و نظارت نیز فعال باشد و از مدیر و سازمان  مربوطه صیانت کند و در تلاشیم با انجام  فعالیت های متعدد و طی آزمون و خطا حوزه ی روابط عمومی را  در بخش قوی تر کنیم.

در ادامه ی مراسم که همزمان  با  هفته ی روابط عمومی برگزار شد با  اهداء لوح تقدیر فاطمه فکوریان بخشدار جوان بخش مرکزی از مسئولین واحد روابط عمومی دهیاری های تابعه  تجلیل کرد.

انتهای متن/*