بانوی کماندو کار :بانوان از شکست های زندگی، تجربه های مفید کسب کنند

زهرا سلیمی در استان اصفهان شهرستان نجف آباد زندگی می کند او ورزش رزمی را از ۱۲ سالگی با رشته کاراته شروع کرده و دارای کمربند مشکی و در چندین مسابقه در سطح های مختلف کسب مقام کرده است.

به گزارش زنان خبر، زهرا سلیمی بانوی ورزشکار و قهرمان ورزش کاراته در این عرصه در گفت و گویی با خبرنگار زنان خبر  از آشنایی اش با این ورزش می گوید: در چند سال اخیر با رشته کماندو آشنا شدم و در این رشته شروع به فعالیت کردم و به مدت ۶ ماه سرپرست ورزش بانوان کماندو  استان اصفهان را بر عهده داشتم ولی بعدها به دلایلی از این کار استعفا دادم.

وی در ادامه می گوید: در رشته کیک جیتسو کمربند مشکی دان۲ و اولین باشگاه رسمی کیک جیتسو را در شهرستان خودم با مربیگری خودم بنا کردم.

سلیمی ادامه می دهد: در رشته mmaهمراه با داور و مربی بین المللی این رشته استاد رامین جهاندار همکاری داشتم و چند دوره مسابقات رو در این زمینه رفتم  و  نائب قهرمان این رشته در سال ۹۷ شدم اسم و تایم مسابقه هایم در شرداگ سایت رسمی رزمی ثبت شد.

 

بیشتر بخوانید:

 

وی با اشاره به خانم ها می گوید: به خانمهای همسن خودم توصیه میکنم برای سلامت ذهن و جسمشان از ورزش فاصله نگیرند.

این بانوی ورزشکار جوان ادامه داد: هیچ شکستی باعث عقب ماندگی و پس رفت از زندگی نمی شود و بانوان همواره به دنبال راه های کسب موفقیت و پیشرفت باشند و کسب موفقیت و به دنبال علایق و خواسته های ارزشمند رفتن را در هر سنی می توان آغاز کرد چرا که این روال زمینه موفقیت های بزرگ است.

 

انتهای متن/*