بانوان پا به توپ می شوند

نخستین مدرسه فوتبال بانوان غرب تهران با مشارکت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۲۱ در محله تهرانسر افتتاح شد.

به گزارش زنان خبر، در گذشته شاید بانوان کمتر می توانستند در زمین های بازی فوتبال پا به توپ شوند و تنها می توانستند علاقه و عشق خود را درمقابل قاب شیشه ای تلویزیون بروز دهند اما این روزها باخبر شدیم شهرداری منطقه ۲۱ برای پاسخگویی به علاقه بانوان اقدام به راه اندازی مدرسه فوتبال بانوان کرده است.

سحر توکلی مدیر و مربی این مدرسه فوتبال با اشاره به این خبر گفت: نخستین مدرسه فوتبال بانوان غرب تهران به منظور آموزش وکشف استعدادهای بانوان در ورزش فوتبال با مشارکت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۲۱ در محله تهرانسر افتتاح شد.

سحر توکلی در ادامه افزود: این مدرسه که در داخل بوستان بانوان منطقه ۲۱ راه اندازی شده دائمی است و در گام نخست آموزش و استعدادیابی می کنیم و در مراحل بعدی به دنبال تاسیس باشگاه فوتبال بانوان هستیم تا  بانوان بتوانند پا به توپ شوند.

 

بیشتر بخوانید:

 

وی ادامه داد: دراین مدرسه در رده های سنی مختلف از نوباوگان که کودکان ۵ تا۸ سال را شامل می شود تا بزرگسالان می توانند برای شرکت در جلسات این مدرسه ثبت نام کنند.

توکلی درادامه خاطرنشان کرد: همچنین استعدادهای برتر به باشگاه های فوتبال بانوان معرفی می شوند که علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این  دوره های ورزشی می توانند با شماره ۴۴۵۷۷۶۰۵ تماس بگیرند.

 

انتهای متن/*