بانوان شهر کهریزک به گوش باشند: افتتاح ۲ پاتوق محلی

با آغاز اوقات فراغت شهروندان، بانوان برای گذراندن روزهای خوش و به یادماندنی خود و خانواده هایشان دست به کار شده اند و با برنامه ریزی مناسب سعی دارند بهترین روزها و اوقات فراغت را برای خانواده خود فراهم کنند.

به گزارش زنان خبر، شهرداری کهریزک با فراهم کردن زمینه ها و بسترهای مناسب فضای سبز شهری تلاش می کند تا شهروندان بتوانند از بهترین و مناسب ترین فضاها برخوردار شوند از این رو، ۲ بوستان محلی پرستار و پاکبان در قالب ۲ پاتوق محلی به زودی در شهر کهریزک افتتاح خواهد شد.

شهردار کهریزک با اعلام این خبر گفت: با توجه به ضرورت توسعه فضای سبز شهر و ایجاد پاتوق های محلی ۲ بوستان درشهر کهریزک افتتاح می شود.

اسماعیل نعمت زاده در ادامه افزود: بوستان پرستار در انتهای ۱۶ متری کشاورز شهر کهریزک جانمایی و اکنون بیش از ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی آماده بهره برداری و بوستان پاکبان واقع در اراضی سمیعی با مساحت هزار و ۶۰۰ مترمربع در حال احداث است.

بیشتر بخوانید:

 

وی هدف از ساخت بوستان های محلی را افزایش سرانه فضای سبز محلی و ایجاد فضای مناسبی برای گردهمایی اهالی به ویژه بانوان، کودکان و سالمندان عنوان کرد وگفت: در راستای غنی سازی اوقات فراغت اهالی محلات فضای مناسبی جهت بازی و سرگرمی در بوستان محله تجهیز و مناسب سازی شده است.

شهردار کهریزک خاطر نشان کرد: طرح اجرا شده در بوستان پرستار و پاکبان شامل خاکبرداری، تسطیح، جدولگذاری، کاشت فضای سبز، تامین روشنایی و نصب مبلمان شهری می شود.

 

انتهای متن/*