بازیگران زن مجرد سینما

بالا رفتن سن ازدواج یکی از معظلات این روزهای جامعه است که در میان اقشار مختلف مردم دیده میشود. سلبریتی ها هم از قائله مستثنی نبوده و با یک نگاه کوتاه به خوبی میتوان به موضوع بالا رفتن سن ازدواج و عدم علاقه چهره ها به ازدواج پی برد.

به گزارش زنان خبر، در میان بازیگران زن سینمای ایران چهره های زیادی وجود دارند که با وجود نزدیک شدن به چهارمین دهه زندگی شان هنوز هم مجرد هستند و به نظر میرسد تصمیمی برای ازدواج و ورود به دنیای متاهلی ندارند.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از بازیگران زن سینمای ایران هنوز مجردند ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر  را از دست ندهید.

مهرانه مهین ترابی ، میترا حجار ، آناهیتا همتی ، ساره بیات ، پریناز ایزدیار ، طناز طباطبایی ، هانیه توسلی ، لیلا بلوکات ، پرستو صالحی ، اندیشه فولادوند ، متین ستوده ، مونا فرجاد ، لیلا اوتادی ، رز رضوی ، نیکی مظفری ، مهراوه شریفی نیا ، الناز شاکردوست ، باران کوثری ، پگاه آهنگرانی و … از جمله بازیگران زن مجرد سینمای ایران هستند که در ادامه به معرفی برخی از آنها می پردازیم.

مهرانه مهین ترابی

مهرانه مهین ترابی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان ۲۰ مرداد ۱۳۳۶ متولد شد و با وجود عبور از مرز ۶۰ سالگی هرگز ازدواج نکرد و مجرد است و در توضیح علت ازدواج نکردش بارها و بارها گفته است که به دلیل علاقه زیادش به بازیگری، تنها ماندن و ازدواج نکردن را به کنار گذاشتن بازیگری ترجیح داد.

پرستو صالحی

پرستو صالحی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان است که ۹ آبان ۱۳۵۶ در تهران متولد شد و با وجود قرار داشتن در چهارمین دهه زندگی هنوز هم مجرد است و تابحال با حواشی های متعددی در خصوص شوخی با ماجرای خواستگاری مواجه شده است.

ساره بیات

ساره بیات بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان ۱۴ مهر ۱۳۵۸ متولد شد و بازیگری را از سال ۸۵ در سینما آغاز کرد و در ۴۰ سالگی هنوز تصمیمی برای آغاز زندگی متاهلی نگرفته است. سروین خواهر کوچکتر ساره بیات است که با رضا قوچان نژاد فوتبالیست کشورمان ازدواج کرد.

آناهیتا همتی

آناهیتا همتی بازیگر شاد و سرزنده سینما و تلویزیون ۱ مرداد ۱۳۵۲ متولد شد و با وجود نزدیک شدن به ۵۰ سالگی هنوز مجرد است و گویا خیال ازدواج کردن ندارد. بیشتر مخاطبان تلویزیون آناهیتا همتی را با نقش ماندگارش در سریال خانه به دوش می شناسند.

میترا حجار

میترا حجار بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان ۱۵ بهمن ۱۳۵۵ متولد شد و با قرار داشتن در چهارمین دهه زندگی هنوز هم خیالی برای زندگی متاهلی ندارد. این بازیگر کشورمان بازیگری را از سال ۷۶ با فیلم غریبانه آغاز کرد و پلیس جوان اولین تجربه بازیگری او در تلویزیون بود.

هانیه توسلی

هانیه توسلی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان ۱۴ خرداد ۱۳۵۸ متولد شد و در ۴۰ سالگی هنوز مجرد است. این بانوی هنرمند بازیگری در سینما را از سال ۸۰ با فیلم شام آخر و در تلویزیون با سریال شمس العماره آغاز کرد.

لیلا بلوکات

لیلا بلوکات بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان ۴ آذر ۱۳۶۰ متولد شد و در آستانه ۴۰ سالگی هنوز خیالی برای ازدواج ندارد. این بانوی هنرمند بازیگری را از سال ۷۷ با سریال روزهای زندگی آغاز کرد.

رز رضوی

رز رضوی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان ۱۴ فروردین ۱۳۶۱ متولد شد و در آستانه ۴۰ سالگی هنوز مجرد است. رز رضوی بازیگر در سینما را با فیلم ملودی در سال ۸۵ و بازی در تلویزیون را با سریال مختارنامه آغاز کرد.

طناز طباطبایی

طناز طباطبایی یکی دیگر از بازیگران کشورمان است که ۲۰ اردیبهشت ۱۳۶۲ متولد شد و در آستانه ۴۰ سالگی هنوز خبری از ازدواج او نیست. طناز طباطبایی بازیگری را از سال ۸۰ با فیلم جوانی در تلویزیون آغاز کرد و دیشب باباتو دیدم آیدا اولین تجربه بازیگری او در سینما است.

اندیشه فولادوند

اندیشه فولادوند بازیگر کشورمان ۷ مهر ۱۳۶۱ متولد شد و در آستانه ۴۰ سالگی هنوز مجرد است. اندیشه فولادوند بازیگری در سینما را با فیلم سربازهای جمعه در سال ۸۲ آغاز کرد و مریم مقدس اولین تجربه بازیگری این هنرمند در تلویزیون بود.

نمناک

 

انتهای متن/*