بازگشت مجری شبکه ماهواره ای با برنامه شبکه نسیم

بازگشت مجری شبکه ماهواره ای با برنامه شبکه نسیم

شب کوک نام یکی از برنامه‌های موسیقایی سیمای جمهوری اسلامی ایران است که این روز‌ها مراحل ضبط و تولید را پشت سر می‌گذارد. این برنامه که صرفا درباره موسیقی خواهد بود، از اول مهرماه ۹۳ هر شب از شبکه نسیم پخش خواهد شد. به گزارش زنان خبر، کارگردان و مجری این برنامه باربد بابایی است […]

شب کوک نام یکی از برنامه‌های موسیقایی سیمای جمهوری اسلامی ایران است که این روز‌ها مراحل ضبط و تولید را پشت سر می‌گذارد. این برنامه که صرفا درباره موسیقی خواهد بود، از اول مهرماه ۹۳ هر شب از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

به گزارش زنان خبر، کارگردان و مجری این برنامه باربد بابایی است که سال‌ها پیش اورا در شبکه‌ای به نام ایران موزیک و به عنوان یک مجری تخصصی موسیقی می‌شناختیم. داریوش شهریاری چهره شناخته شده موسیقی پاپ هم نویسنده این برنامه است و مدیریت تولید آن را نیز برعهده دارد.

ضمن اینکه هادی و مجبد دمیرچی هم تهیه کننده‌های «شب کوک» هستند.

حضور و معرفی خواننده‌های جوان و تازه نفس خط مشی اصلی برنامه شب کوک است. آن‌ها می‌توانند در این برنامه رسمی حاضر شوند و دو قطعه از آثارشان را ارائه کنند. البته یکی از این دو قطعه باید حاوی مضامین ارزشی، فرهنگی و اجتماعی باشد.

علاقمندان موسیقی نیز می‌توانند به سایت شبکه نسیم مراجعه کنند و اسامی خواننده‌های مورد قبول و مجوز دار این روزهای موسیقی‌ که از نظر سازمان مورد تأیید هستند را ببینند و از بین آن‌ها خواننده مورد نظرشان را انتخاب کنند و نام ترانه محبوبشان از آن خواننده را به شماره پیامک برنامه ۳۰۰۰۰۵۴ ارسال کنند تا در برنامه شب کوک پخش گردد.

در قسمتی دیگر از این برنامه که با نویسندگی داریوش شهریاری پایه‌ریزی شده مباحث چالشی، آنالیز و تحلیل پیرامون موسیقی پاپ و موسیقی سنتی‌ ایران است. شب کوک هر هفته به یک سوژه خاص خواهد پرداخت.

خواننده‌های جوان برای حضور در این برنامه می‌توانند با شماره ثابت ۶۶۵۵۰۸۵۹ و شماره همراه ۰۹۳۶۵۸۳۰۱۰۳ تماس بگیرند.

منبع: موسیقی ما