امیر گلفام در جمع خبرنگاران:کارهای فرهنگی نباید سازمانی شود

جانشین معاونت فرهنگی و تبلیغاتی دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: کارهای فرهنگی نباید سازمانی شود و همه اقشار در حوزه فرهنگ و تولیدات فیلم های سینمایی و آثار مختلف هنری اثرگذار وارد عمل شوند.

به گزارش زنان خبر، امیر سرتیپ ابراهیم گلفام در حاشیه مراسم گرامیداشت مقام سیدالشهدای مقاومت سردارشهید حاج قاسم سلیمانی و رونمایی از نماهنگ “پیراهن بهشت” در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ستاد کل نیروهای مسلح، سطحی راهبردی و سیاست گذار برای امور مختلف به شمار می رود و در حوزه فرهنگ و هنر و تبلیغات دفاعی سیاست های لازم را برای نیروهای مسلح تدوین می کند.

وی با اشاره به اینکه سیاست ها و ابلاغ ها همیشه به روز است، افزود: از نظر اسناد بالا دستی در حوزه فعالیت های فرهنگی و هنری در ستاد کل نیروهای مسلح کمبودی وجود ندارد.

جانشین معاونت فرهنگی و تبلیغاتی دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح خاطر نشان کرد: همه سازمان های نیروهای مسلح در حوزه های فرهنگی اعتباراتی را دارند و سازمان ها کارها و اقدامات خود را در این حوزه به نحو مطلوب انجام می دهند به گونه ای که حتی گاهی از لحاظ بودجه با کمبود مواجه می شوند و درخواست مجدد می کنند و سریع کمبود رفع می شود.

وی ادامه داد: ستاد کل نیروهای مسلح در حوزه فرهنگی باید تلاش کند که ساز و کارها ساده تر باشد تا سازمان های مردم نهاد تعامل بیشتری با این سازمان ها در راستای تولیدات فرهنگی داشته باشند.

امیر گلفام در زمینه انتقام شهادت سردار سلیمانی از مسببان آن گفت: انتقام خون شهید سلیمانی تنها مطالبه مسئولان نظام و مردم ایران نیست بلکه خواست تمام آزادی خواهان جهان و پیروان ولایت و رسول اکرم (ص) است.

وی تصریح کرد: قطعا روزی انتقام خون سردار سلیمانی گرفته خواهد شد و این امر تحقق یافته و همه عاشقان ولایت و آزادی خواهان جهان به آرزو و خواست خود می رسند.

جانشین معاونت فرهنگی و تبلیغاتی دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح اضافه کرد: مادیات برای شهید بابایی، همت، سلیمانی و همه شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس ملاک نبود و فقط دفاع از ارزش‌های انقلاب و اسلام برایشان مهم بود.

وی خاطر نشان کرد: شهید سلیمانی هیچ اندوخته مادی و مالی برای خود نداشت و از هزینه شخصی خود در راه قرآن، اسلام و حمایت از مستضعفان و محرومان خرج می کرد.

امیر گلفام گفت: همه هزینه ها برای رفع مشکلات و معضلات از کیسه نظام نباید خرج شود بلکه بسیاری از موارد می توان از هزینه شخصی استفاده کرد.

وی افزود: شهید سلیمانی ارزشمندترین و ملموس ترین الگو در زمینه پرداخت هزینه شخصی برای حل مشکلات بود و قطعا شهدا این گونه بودند.

انتهای متن/*