استقبال از هفته عفاف و حجاب با برنامه های متنوع برای خانواده ها

مسئول هفته عفاف و حجاب سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) گفت: استقبال ازهفته عفاف و حجاب با برنامه های متنوع برای خانواده ها همراه است.

به گزارش زنان خبر، حیدری جانشین و مسئول هفته عفاف و حجاب سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره)  با اشاره به هفته عفاف وحجاب و برنامه های پیش رو در این هفته بیان کرد: ارزش ها احساسات ریشه داری هستند که اعضای یک جامعه در آن ها سهیم اند و همین احساسات غالبا اعمال و رفتارهای اعضای جامعه را تعیین می کنند. ارزش های دینی  به تبع حضور دین در یک جامعه و التزام دینداران به مبانی و اصول دین معنا می یابند و معمولا در دو حالت ذهنی(باور های دینی) و عینی (رفتارهای دینی) نمود پیدا می کند.

تجمع حافظان حریم خانواده در بوستان عطرسیب باقرشهر

وی در ادامه با اشاره به برنامه های پیش رو در این هفته گفت: هفته عفاف و حجاب امسال از تاریخ ۱۵ تا ۲۴ تیرماه سال جاری در کلیه پایگاه های بسیج و مساجد شهرستان برگزار می شود و مراسم تجمع حافظان حریم خانواده در بوستان عطرسیب باقرشهر روز چهارشنبه ۱۹ تیرماه از ساعت ۲۱ الی ۲۳ با مشارکت شهرداری باقرشهر برگزار می شود.

مسئول هفته عفاف وحجاب سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) در ادامه افزود: در این مراسم غرفه های عرضه محصولات عفاف و حجاب جهت بازدید عموم علاقمندان برقرار است، همچنین مراسمات شاد و متنوع در این هفته اعم از گروه سرود، سخنرانی و تجلیل از محجبین از عمده برنامه های این روز می باشد.

سرگرد حیدری ضمن تشکر از شهرداری های باقرشهر و کهریزک گفت: پیاده روی خانوادگی روز جمعه ۲۱ تیرماه مصادف با روز عفاف و حجاب در شهر کهریزک با مشارکت شهرداری این شهر برگزار و در پایان مراسم به قید قرعه جوایز ارزنده اهدا خواهد شد، همچنین در این هفته تجلیل از دختران مدافعین حرم به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه(س) از دیگر برنامه هیا این هفته می باشد.

وی در پایان افزود: از دیگر برنامه های مهم در این این هفته بازدید از مغازه های عرضه کننده پوشاک و شناسایی فروشندگان محجبه در سطح شهر و تقدیدر از آنها می باشد.

 

انتهای متن/*