ازدواج دانشجویی الگویی برای ازدواج ساده است

مسئول برگزاری مراسم جشن ازدواج دانشجویی یادآور شد:ترویج ازدواج ساده از جمله سیاست های ما است که ازدواج دانشجویی الگویی مناسب برای جوانان است تا ازدواج ساده را انتخاب کنند و از هزینه های اضافه خودداری نمایند.

به گزارش زنان خبر، سیدعباس هاشمی مسئول برگزاری مراسم جشن ازدواج دانشجویی در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری مراسم ازدواج دانشجویی عنوان کرد: امسال ۱۷۳ زوج برای برگزاری ازدواج دانشجویی ثبت نام کرده اند و این زوجین بعد از مراسم به مشهد مقدس اعزام می شوند.

وی افزود: در این مراسم خانواده‌های مزدوجین نیز حضور دارند که پیش بینی می‌شود حدود ۷۵۰ نفر در این مراسم شرکت کنند.

هاشمی گفت: ترویج ازدواج ساده از جمله سیاست های ما است که ازدواج دانشجویی الگویی مناسب برای جوانان است تا ازدواج ساده را انتخاب کنند و از هزینه های اضافه خودداری نمایند.

مسئول برگزاری مراسم جشن ازدواج دانشجویی یادآور شد: در مراسم ازدواج های دانشجویی اساتید متخصص حوزه مشاوره و خانواده حضور دارند که برای زوج‌های دانشجو سخنرانی می‌کنند.

وی مطرح کرد:  هزینه سفر مشهد برای زوج‌های حاضر در این مراسم رایگان است بعد از اتمام مراسم در دانشگاه زوج‌ها بدرقه می‌شوند و به سفر مشهد می‌روند و  زوج‌های اعزام شده به این سفر برنامه زیارت گروهی بارگاه امام رضا (ع) را دارند.