اجاره کوتاه مدت خانه های مبله بدون محدودیت جنسی!

در کشور اسلامی روابط غیرشرعی نهی می شود و هتلداران نیز اجازه تحویل اتاق مشترک به زن و مرد نامحرم را ندارند اما جدیدا طرح هایی در سایتهای اینترنتی دیده می شود که خانه های مبله در مدت زمان کوتاه با هزینه های متفاوت بدون محدودیت جنسی اجاره داده می شود.

زنان خبر گزارش می دهد؛ در ایران، زنان برای اقامت در برخی هتل‌ها مشکل دارند و حضور آن‌ها در هتل به‌صورت انفرادی به اداره‌ی اماکن نیروی انتظامی گزارش داده می‌شود و طبق نامه‌ای که ازسوی اداره‌ی امکان نیروی انتظامی به تمام هتل‌ها ابلاغ شده است، اگر خانمی مدارک شناسایی با خود داشته باشد، هیچ مانعی برای اقامت او در هتل وجود ندارد و به اداره‌ی اماکن نیز اطلاع داده نمی‌شود؛ اما اگر خانمی بدون داشتن مدارک شناسایی به هتل مراجعه کرد، هتل‌دار باید پس از پذیرش او، این موضوع را به اداره‌ی اماکن اطلاع دهد.

البته خانم‌هایی که با برگه‌ی مأموریت اداری مراجعه می‌کنند یا از طریق سازمانی برای آن‌ها هماهنگی می‌شود، برای اطلاع‌ به اداره‌ی اماکن درباره‌ی آن‌ها نیازی نیست و اداره‌ی اماکن نیروی انتظامی پیش از این، دستور‌العملی را داده بود که طبق آن خانم‌هایی که پس از ساعت هشت شب به هتل مراجعه می‌کنند، هتل‌دار باید پس از پذیرش آن‌ها، حضورشان را اطلاع دهد.

در کشور اسلامی روابط غیرشرعی نهی می شود و هتلداران نیز اجازه تحویل اتاق مشترک به زن و مرد نامحرم را ندارند اما جدیدا طرح هایی در سایتهای اینترنتی دیده می شود که خانه های مبله در مدت زمان کوتاه با هزینه های متفاوت بدون محدودیت جنسی اجاره داده می شود.

نکته جالبی که در تبلیغات این خانه ها دیده میشود تاکید تبلیغ کننده ها به جمله بدون محدودیت جنسیتی است که بارها در تبلیغاتشان به کار می برند.

اسلام به امر ازدواج تاکید جدی دارد و باید برای جوانان ازدواج آسان تفهیم شود تا جوانان به سوی گناه کشیده نشوند اما وقتی مسئولان اقدامی برای این مهم صورت نمی دهند افراد سودجو برای پول بیشتر دست به تخریب آینده جوانان ما میزنند.

اجاره خانه های مبله زمینه ساز بسیاری از تخلفاتی است که در طی زمان رو می شود و باید این معضل نو پدید اجتماعی تحت نظارت ارگان خاصی قرار بگیرد تا این خانه ها به خانه های فساد در سطح شهر تبدیل نشود.

photo_2016-06-01_12-47-11

Capture

Captureqq

photo_2016-06-01_13-07-52