مسابقات

آغاز بکار دبیرخانه دریافت آثار مسابقات فردا

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از آغاز بکار دبیرخانه دریافت آثار مسابقات فردا (سی و هشتمین دوره مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان برگزیده سراسر استان) در روزهای جاری خبر داد.

به گزارش زنان خبر،سیدمجتبی هاشمی اظهار داشت: با عنایت به اطلاعیه شیوه نامه اجرایی “جشنواره فرهنگی هنری فردا”  و تعطیلی مدارس و جشنواره‌ها و مسابقات که به منظور پیش‌گیری و کنترل ویروس کرونا اعمال گردیده و با توجه به فاصله گذاری هوشمند، زمان‌بندی تحویل آثار جشنواره(سی و هشتمین مسابقات فرهنگی و هنری ) در مرحله استانی از روز دوشنبه مورخ ۲۲ اردیبهشت ماه سال جاری آغازشده و به مدت چهار روز در کانون سمیه شهرری انجام می‌پذیرد.

وی بیان داشت: با صلاحدید وزارت متبوع و نیز تصمیم کمیته مسابقات استان، تصمیم بر آن شد تا آثار رشته‌های گروهی از شاخه هنرهای آوایی شامل: سرود گروهی تلفیقی- محلی و سرود همگانی و هنرهای نمایشی شامل: تئاتر عروسکی، تئاتر صحنه ای، نمایشنامه خوانی و نیز نقاشی همگانی(در دوره متوسطه اول و در دوره متوسطه دوم  و همچنین کانون‌ها) دریافت نشو‌د.

هاشمی خاطرنشان کرد: آثار شرکت‌کنندگان  در ۸۱ رشته اعلام شده مطابق شیوه نامه به دبیرخانه استانی دریافت آثار ارسال می گردد.

وی یادآور شد: رتبه‌های نخست هر رشته پس از داوری در استان به دبیرخانه کشوری سی و هشتمین دوره مسابقات فرهنگی هنری کشوری واقع در کانون سمیه شهرری ارسال می‌‌شود.

آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران شامل فیروزکوه، دماوند، رودهن، پردیس، شهرری(ری یک و ۲)، پاکدشت، پیشوا، ورامین، قرچک، کهریزک، فشافویه، چهاردانگه، جوادآباد، اسلامشهر، رباط کریم، شهریار، ملارد، شهر قدس، بهارستان(یک و۲) است.

انتهای متن/*