آخرین مرحله خرید بلیت بازی‌های جام‌جهانی

  به گزارش زنان خبر ، بیستمین دوره جام‌جهانی تابستان سال جاری در برزیل برگزار می‌شود و ۳۲ تیم برتر فوتبال جهان در هشت گروه برابر هم به میدان می‌روند. آخرین مرحله خرید بلیت بازی‌های جام‌جهانی از امروز در سایت فیفا آغاز شد. علاقمندان به فوتبال می‌توانند برای خرید ۱۹۹ هزار بلیت باقی‌ مانده این […]

 
به گزارش زنان خبر ، بیستمین دوره جام‌جهانی تابستان سال جاری در برزیل برگزار می‌شود و ۳۲ تیم برتر فوتبال جهان در هشت گروه برابر هم به میدان می‌روند.

آخرین مرحله خرید بلیت بازی‌های جام‌جهانی از امروز در سایت فیفا آغاز شد. علاقمندان به فوتبال می‌توانند برای خرید ۱۹۹ هزار بلیت باقی‌ مانده این رقابت‌ها از طریق سایت فیفا اقدام کنند. البته بلیت‌های دیدار افتتاحیه، دیدار نهایی و هشت دیدار مرحله گروهی این رقابت‌ها به طور کامل به فروش رفته است.

تیری ویل، مدیر بازاریابی فیفا درباره آخرین مرحله خرید بلیت‌های جام‌جهانی گفت: با توجه به فاصله کمتر از دو ماهه تا آغاز جام‌جهانی، آخرین مرحله فروش بلیت‌ این رویداد از امروز آغاز شده است. مطمئن هستم نه تنها مردم برزیل که مردم سراسر جهان استقبال زیادی از این مرحله خواهند کرد.

تاکنون ۲،۵۷۷،۶۶۲ بلیت بازی‌های جام‌جهانی به فروش رفته است که مردم برزیل بیشترین استقبال را از آن کرده‌اند و سپس کشور‌های استرالیا و آمریکا بیشترین تعداد بلیت‌ جام‌جهانی را خریداری کرده‌اند.